Data & Kablolama

MOWO, her tür ve ölçekteki projeler için gerekli olan yapısal kablolama ve altyapı çözümlerini, UTP, FTP, STP, SFTP, Fiber Optik ve Coaxial Kablolar, Patch Paneller,  Terminasyon Kutuları ...

MOWO, her tür ve ölçekteki projeler için gerekli olan yapısal kablolama ve altyapı çözümlerini, UTP, FTP, STP, SFTP, Fiber Optik ve Coaxial Kablolar, Patch Paneller, Terminasyon Kutuları, Kabinetler, Sıva Altı/Üstü Kanallar ve Tavalar, Rack Kabinetler gibi ekipmanlar kullanarak tasarlar ve entegre eder.

Fiber Optik Sistemler konusunda, deneyimli teknik ekibimizle bilişim, CCTV, telekom ve otomasyon alanlarında kullanılan çeşitli fiber optik sistemlerin planlamasını, malzeme sağlamasını, kurulumunu, testlerini ve bakım hizmetlerini üstleniyoruz.

LAN ve WAN İletişim Ağları için, günümüz teknolojisine uygun yüksek hız, güvenilirlik ve performans standartlarına sahip hub, switch, router, bridge, converter, transmitter, receiver gibi cihazların teminini, montajını, kurulumunu ve yapılandırmasını gerçekleştiriyoruz.

Sistem ve Sistem Entegrasyonu alanında, sektör tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve uzmanlığımızla müşterilere sistem entegrasyonu ve bilgi teknolojileri konusunda çözümler sunuyor, onların verimliliğini ve gelişimlerini destekliyoruz.

İşçilik Hizmetleri ve Proje Yönetimi alanında ise, firmamız geniş personel kadrosuyla sektördeki diğer firmalara işçilik ve proje yönetimi hizmetleri sağlıyor. Müşterilerin projelerini tasarım aşamasından test aşamasına kadar kendi proje liderlerimizin yönetiminde ilerletip başarıyla tamamlıyoruz.